• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

 

Сплатити за поліс онлайн

 

Обов’язкове страхування пожежних дружин

АТ «ПРОСТО-страхування» пропонує вам укласти договір обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд).

Страхування здійснюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про порядок і умови обов’язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)» № 232 від 3 квітня 1995 року.

Страхувальниками можуть бути юридичні особи - підприємства, установи, організації, які утримують підрозділи відомчої та міської пожежної охорони, добровільні пожежні дружини (команди) та виконавчий комітет відповідної ради, за рахунок бюджету якого утримується підрозділ пожежної охорони. Застраховані особи - працівники відомчої, міської пожежної охорони або добровільних пожежних дружин (команд), які виконують відповідно до законодавства України функції з гасіння пожеж та ліквідації наслідків аварії.

Страховими випадками є:

  • загибель (смерть);
  • поранення (контузія, травма або каліцтво);
  • захворювання,

які сталися або були отримані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії застрахованою особою, яка виконувала свої обов’язки за наказом або дорученням страхувальника.

Максимальний обсяг відповідальності АТ «ПРОСТО-страхування» (страхова сума за договором страхування) встановлюється у розмірі десятирічної заробітної платні застрахованої особи на день укладення договору страхування. Страхова сума для однієї застрахованої особи визначається таким чином: заробітна платня на день страхування * 120 місяців.

Кінцеві страхові тарифи залежать від таких факторів:

  • кількість застрахованих осіб;
  • наявність (відсутність) торішніх чи позаторішніх страхових випадків та виплат;
  • співпраці з підприємством-страхувальником відносно укладення договорів за іншими видами страхування.

Радимо вам звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Також ви можете заповнити форму та надіслати запит. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші строки.