• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

Страховий випадок

Страховий випадок – передбачена договором страхування або законодавством подія, що сталася, та з настанням якої виникає зобов’язання страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі (відповідно до Закону України «Про Страхування»).

Якщо у вас стався страховий випадок, негайно телефонуйте до цілодобової диспетчерської служби АТ «ПРОСТО-страхування» на номер 0 (800) 503-236. Дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безкоштовні.

Також ви можете звернутися до представництва компанії у своєму обласному центрі або управління виплат центрального офісу за адресою:
04050, м. Київ, вул. Герцена, 10 (графік роботи управління виплат: Пн-Чт: 09:00-18:00, Пт: 09:00-16:45, Сб., Вс. - вихідний)
Телефон: (044) 206-28-88, 568-58-23
Е-mail: auto@pro100.ua
Надіслати повідомлення на Viber

У разі, якщо страховий випадок, що стався, відноситься до транспортних видів страхування, необхідно надати фахівцям з врегулювання АТ «ПРОСТО-страхування» заповнені бланки «Повідомлення про настання страхового випадку» та «Заяви на виплату страхового відшкодування».

Звертаємо вашу увагу, ДТП без потерпілих можна в електронній формі за допомогою звичайного смартфону! З 1 жовтня в Україні можна зробити це просто на місці ДТП та без виклику поліції. Європротокол – це спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії. Потім цей документ надається страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим. Європротокол може заповнюватися як в паперовому вигляді, на спеціальному бланку, так і в електронній формі, з використанням системи «Електронний Європротокол». Європротокол, оформлений в електронній формі, є повним аналогом Європротоколів, надісланих або пред’явлених страховику у паперовій формі. Ще більше інформації та систему «Електронний Європротокол» знайдете за посиланням https://dtp.mtsbu.ua.