• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

Пряме врегулювання ОСЦПВ

З 1 грудня 2016 року в Україні стартував проект по впровадженню прямого врегулювання збитків по автоцивілці, яке вже довгий час існує в багатьох країнах Європи. На даному етапі в цьому проекті зголосилися прийняти участь 18 страхових компаній. АТ «ПРОСТО-страхування» було серед найбільших прибічників нововведення та активно приймала участь у роботі над проектом. Що таке система прямого врегулювання? Пряме врегулювання збитків полягає в тому, що водій, який потрапив в ДТП через вину іншого водія, може отримати відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, де він сам застрахований по ОСЦПВ. Страхова компанія потерпілого водія виплачує грошові кошти та вже без його участі врегульовує всі питання з компанією водія, що спричинив ДТП. Така система значно зменшує термін виплати потерпілому, підвищує якість обслуговування та дозволяє перекласти всі процеси по відшкодуванню збитків з водія на страхову. 

Перевага ще й в тому, що власна страхова компанія, яку ви обрали свідомо та якій довіряєте, ніколи не зрадить, тому що ви її клієнт. Сьогодні такий підхід до врегулювання збитків функціонує на багатьох розвинених страхових ринках: зокрема, у Франції, Бельгії, Італії, Прибалтиці та інших європейських країнах.

Пряме врегулювання збитків можливе за наступних умов:

  • ДТП сталося за участю виключно двох транспортних засобів, та є контактним (наявне зіткнення) незалежно від наявності або відсутності потерпілих, яким нанесено шкоду життю та здоров’ю;
  • обидва водії мали чинні поліси ОСЦПВ, видані страховими компаніями, які є учасниками системи прямого врегулювання. З переліком компаній, що надають пряме врегулювання, ви можете ознайомитись на сайті МТСБУ

Отже тепер клієнти АТ «ПРОСТО-страхування» отримують ще одну беззаперечну перевагу при виборі страхової - можливість обрати знайомий їм якісній сервіс та швидке врегулювання збитків.

Для того, щоб розповісти вам, що саме представляє собою пряме врегулювання, ми додатково записали відеороліки, де на всі ваші питання дасть відповідь Начальник Управління виплат АТ «ПРОСТО-страхування» Володимир Косенко.