Зателефонуйте до цілодобової диспетчерської служби АТ «ПРОСТО-страхування» за номером

0 (800) 503-236

Дзвінки в межах України зі стаціонарних телефонів безплатні

У робочий час ви можете звернутися до найближчого до вас представництва компанії, перелік яких у розділі «Контакти», або на електронну пошту auto@pro100.ua

Страхова подія пов'язана з транспортом?

Якщо страховий випадок пов'язаний з одним з транспортних видів страхування, необхідно надати фахівцям з врегулювання АТ «ПРОСТО-страхування» заповнені бланки «Повідомлення про настання страхового випадку» та «Заяви на виплату страхового відшкодування».

Спрощена система оформлення ДТП («Європротокол»)

Якщо у ДТП відсутні потерпілі (жоден з учасників та пасажирів не потребує медичної допомоги), оформити пригоду можна за допомогою вашого смартфона.

Європротокол — це спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями — учасниками ДТП на місці аварії. Цей документ надається Страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим. Європротокол може заповнюватися як в паперовому вигляді, на спеціальному бланку, так і в електронній формі з використанням системи «Електронний Європротокол». Європротокол, оформлений в електронній формі, є повним аналогом Європротоколів, надісланих або пред’явлених страховику у паперовій формі.

Більше інформації та систему «Електронний Європротокол» можна знайти за посиланням https://dtp.mtsbu.ua

Бланки

Повідомлення КАСКО

Повідомленння ОСЦПВ (Автоцівілка)

Заява на виплату відшкодування