ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!
ВСЕ БУДЕ
УКРАЇНА!
цілодобовий контакт-центр
Аптеки та лікарні, що працюють

АТ «ПРОСТО страхування» гарантує оплату та компенсацію надання Застрахованим особам невідкладної та термінової медичної допомоги.

Звертаємо Вашу увагу: допомога надається державними закладами, приватні заклади консультують обмежено он-лайн. Перелік приватних закладів буде оновлюватись.

Он-лайн консультують по автоматичній гарантії СК:

Медична клініка "ДоброДок"

сайт: dobrodoc.com
телефон: (044) 333 48 83

СТРАХУВАННЯ — ЦЕ ПРОСТО

Ми виконуємо зобов'язання перед нашою Країною та народом України!

В період воєнного часу, Компанія АТ "ПРОСТО страхування" виконує в повному обсязі виплати за договорами страхування своїх клієнтів. Підтримує своїх працівників. А також завчасно перерахувала авансові платежи та податки до державного бюджету.

Тримаємося. Підтримуємо один одного. ПОБОРЕМО!!!

Приватне акціонерне товариство «ПРОСТО-страхування» (надалі – Замовник) оголошує конкурс (надалі – Конкурс) з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства за 2022 рік.

20.01.2023

Приватне акціонерне товариство «ПРОСТО-страхування» (надалі – Замовник) оголошує конкурс (надалі – Конкурс) з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства за 2021 рік.

10.01.2022

РА «Стандарт-Рейтинг» прийняло рішення про оновлення кредитного рейтингу / рейтингу фінансової стійкості страховика Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО-страхування» - за національною шкалою на рівні uaAA. Страховик з рейтингом uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю/ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими страховиками. Рейтингова оцінка АТ «ПРОСТО-страхування» оновлювалась виходячи з аналізу результатів роботи Компанії за перше півріччя 2021 року

02.08.2021

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення оновити рейтинг фінансової стійкості «ПРОСТО-страхування»

02.08.2021

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення оновити рейтинг фінансової стійкості страховика Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО-страхування» на рівні uaAA за національною шкалою. Страховик с рівнем рейтингу uaAA характеризується дуже високою фінансовою стійкістю порівняно з іншими українськими страховими компаніями. Оновлюючи рейтинг на даному рівні, Агентство ґрунтувалось на результатах аналізу діяльності Компанії за перший квартал 2021 року. 

02.06.2021

Фінансова стійкість страховика Приватного акціонерного товариства «ПРОСТО-страхування» підтверджено на рівні uaAA

19.05.2021