• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

2 квітня 2015 року компанії «ПРОСТО-страхування» виповнюється 18 років!

18 років — символічна дата. У житті людини повноліття — це важливий етап, серйозний крок назустріч самостійному життю. Це час, коли мрії, завдяки завзятості й наполегливості, стають реальністю.

Для «ПРОСТО-страхування» це можливість підбити підсумки попередніх років та позначити амбіційні плани на майбутнє. Всі ці роки ми впевнено зростали і динамічно розвивалися, входячи в число найбільш надійних, відкритих і професійних страховиків України. За роки існування ми завоювали відмінну репутацію серед наших клієнтів, колег і партнерів.

У цей день дякую всім співробітникам АТ «ПРОСТО-страхування» нинішнім і колишнім, від страхового агента до директора філії, усім тим людям, частинка душі яких залишилася в компанії. Завдяки вашому внеску сьогодні нас знають, поважають і, що дуже важливо в страховому бізнесі нам довіряють! Але ми не маємо наміру зупинятися на досягнутому і продовжимо динамічно розвиватися, відповідаючи високим стандартам сервісу. Ми будемо розширювати наш бізнес, мотивуючи наших співробітників до досягнення ще більш високих показників рентабельності та прибутковості продажів.

Ми зобов'язані і будемо надавати нашим клієнтам і партнерам сервіс найвищого рівня, домагатися того, аби вони відчували себе в «ПРОСТО-страхування» як вдома спокійно, надійно та під захистом.

Бажаю вам у цей день щастя, здоров'я, благополуччя, бадьорості духу та впевненості, що всі разом ми непереможні!

Ігор Крашенінніков
Голова Правління АТ «ПРОСТО-страхування»