• Страхуємо ваші страхи вже 20 років!
  • «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

 

Сплатити за поліс онлайн

 


За 9 місяців 2017 року
АТ «ПРОСТО-страхування»
виплатило своїм клієнтам
60 913 500 грн., з них

по КАСКО 27 829 800 грн.

АТ «ПРОСТО-страхування» виплатила 380 тис. гривень власникові BMW X5, що було пошкоджено внаслідок ДТП

Страхова компанія «ПРОСТО-страхування», один з лідерів страхового ринку України, виплатила 380 тис. гривень власникові BMW X5, що було пошкоджено внаслідок ДТП.

Автомобіль страхувальника постраждав у ДТП у м. Київ в результаті зіткрення з Hundai Sonata. На щастя, автомобіль BMW був застрахований за договором КАСКО, що покриває ризики ДТП, пожежі, викрадення (крадіжки), стихійного лиха, протиправних дії третіх осіб і т.д. Строк виплати страхового відшкодування становив 29 днів з моменту ДТП. Грошові кошти у повному об'ємі були перераховані до СТО, де відбувалось відновлення автомобіля клієнта компанії. 

Всього за 11 місяців 2016 року АТ «ПРОСТО-страхування» виплатило своїм клієнтам 61,416 млн. грн., з них по ОСЦПВ 25,602 млн. грн. та по КАСКО 25,524 млн. грн.

Крім класичної програми страхування «Просто Каско Плюс», компанія пропонує поліс «Незаконне заволодіння» - страхування автомобіля лише на випадок угону або повної загибелі. Ця пропозиція – унікальна на українському ринку автострахування. Вартість поліса за такою програмою є значно нижчою порівняно із звичним договором.

Детальну інформацію щодо оформлення страхового поліса ви можете дізнатися за телефоном контакт-центру компанії (044) 206-28-85 або викликавши страхового агента.