• Страхуємо ваші страхи вже 20 років!
  • «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

 

Сплатити за поліс онлайн

 


За 12 місяців 2017 року
АТ «ПРОСТО-страхування»
виплатило своїм клієнтам
84 194 000 грн., з них

по особистому страхуванню 
9 582 000 грн.

АТ «ПРОСТО-страхування» в п'ятірці лідерів рейтингу наднадійних страхових компаній України

АТ «ПРОСТО-страхування» знову увійшло до п'ятірки лідерів рейтингу наднадійних страхових компаній України за версією щомісячного журналу «Личный счет».

У рейтинг наднадійності страхових компаній входять страховики з капіталом понад 100 млн. грн. та ті, що відповідають наступним критеріям: частка грошових коштів в активах перевищує 25%, рівень виплат знаходиться в межах 20%-80%, частка власного капіталу в страхових резервах перевищує 100%. Також враховується розмір страхових резервів, власного капіталу.

Журнал «Личный счет» підкреслив, що методика даного рейтингу абсолютно прозора - вся інформація використовується з відкритих джерел, що дозволяє виключити будь-які маніпуляції при визначенні переможців.

Також, за результатами діяльності компанії в 2016 році, відразу два національні рейтингові агентства - «Експерт-Рейтинг» та «Стандарт-Рейтинг» присвоїли АТ «ПРОСТО-страхування» рейтинг uaAA (дуже високий рівень фінансової стійкості в порівнянні з іншими страховими компаніями України). Четвертий рік поспіль АТ «ПРОСТО-страхування» очолило рейтинг «Фаворит успіху» в номінації «Страхова компанія».