• Страхуємо ваші страхи вже 20 років!
  • «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

 

Сплатити за поліс онлайн

 


За 12 місяців 2017 року
АТ «ПРОСТО-страхування»
виплатило своїм клієнтам
84 194 000 грн., з них

по ОСЦПВ 32 636 000 грн.

Оформити ДТП без потерпілих тепер можна в електронній формі за допомогою смартфону

Оформити ДТП без потерпілих тепер можна в електронній формі за допомогою звичайного смартфону! З 1 жовтня в Україні можна зробити це просто на місці ДТП та без виклику поліції. Одним із активних учасників впровадження даної системи було АТ «ПРОСТО-страхування».

Європротокол – це спеціальний бланк повідомлення про настання дорожньо-транспортної пригоди, який заповнюється водіями-учасниками ДТП на місці аварії. Потім цей документ надається страховику та стає підставою для виплати страхового відшкодування потерпілим.

Європротокол може заповнюватися як в паперовому вигляді, на спеціальному бланку, так і в електронній формі, з використанням системи «Електронний Європротокол». Європротокол, оформлений в електронній формі, є повним аналогом Європротоколів, надісланих або пред’явлених страховику у паперовій формі.

Додаткові умови та обмеження для оформлення Європротоколу в електронній формі:
● Транспортні засоби обох учасників ДТП повинні мати діючі поліси внутрішнього страхування.
● Водії повинні мати при собі працюючі мобільні телефони. Хоча б один з учасників ДТП повинен мати з собою пристрій (смартфон, планшет, ноутбук) з фотокамерою та доступом в Інтернет.
● Ідентифікаційні дані про страхувальника (коди ІНПП або ЄДРПОУ) та про забезпечений транспортний засіб (номерний знак, марку та модель) мають бути зазначені в полісі та коректно внесені в єдину централізовану базу даних МТСБУ. В протилежному випадку Система не зможе правильно ідентифікувати учасників ДТП.

Переваги:
На відміну від використання паперового бланку, Європротоколи, заповнені в електронній формі, практично виключають помилки при їх оформленні.

Подальші дії учасників ДТП для отримання страхового відшкодування залишаються незмінними.

Ще більше інформації та систему «Електронний Європротокол» знайдете за посиланням www.dtp.mtsbu.ua.