• Страхуємо ваші страхи вже 20 років!
  • «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

 

Сплатити за поліс онлайн

 


За 9 місяців 2017 року
АТ «ПРОСТО-страхування»
виплатило своїм клієнтам
60 913 500 грн., з них

по ОСЦПВ 23 061 000 грн.

Діяльність АТ «ПРОСТО-страхування» за 2016 рік

Основна інформація про Компанію

Приватне акціонерне товариство «ПРОСТО-страхування» засноване у 1997 році. Компанія здійснює свою діяльність по всій території України (за винятком тимчасово окупованої АР Крим та зони проведення АТО). Компанія має 22 ліцензії Держфінпослуг на здійснення страхової діяльності (9 обов’язкових та 13 добровільних видів страхування). АТ «ПРОСТО-страхування» є членом об’єднань страховиків: «Ліга страхових організацій України» (ЛСОУ), «Моторне (транспортне) страхове бюро України» (МТСБУ), «Ядерний страховий пул України», а також є учасником Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, членом «Асоціації платників податків України». З 2006 року Компанія є учасником Глобального Договору ООН в Україні щодо соціальної відповідальності бізнесу.

Бізнес-активність Компані

Спеціалістами АТ «ПРОСТО-страхування» розроблено більше ніж 40 продуктів та програм страхування, які призначаються переважно для фізичних осіб, напрямок роботи з якими є пріоритетним для Компанії. За 12 місяців 2016 року було укладено майже 158 тис. договорів, врегульовано більше 33 тис. справ, із яких за договорами автострахування та ОСЦПВ було здійснено 3347 виплати на суму 57,4 млн. грн. Умови страхування в Компанії відповідають світовим стандартам, сучасним тенденціям та вимогам українського страхового ринку з урахуванням особливостей вітчизняної економіки. Додатковими гарантіями стабільності Компанії є ретельно розроблені програми перестрахування у співпраці з світовими та європейськими лідерами цієї галузі. Перевагою Компанії є наявність власного цілодобового медичного та технічного асистансу, що дозволяє надавати клієнтам якісну допомогу за будь-яких умов.

Агентська мережа

Стратегічним напрямком роботи АТ «ПРОСТО-страхування» є побудова сучасної та кваліфікованої агентської мережі. Більше 11 років Компанія проводить навчання спеціалістів на базі власного «Центру професійної підготовки», де за час його існування пройшли підготовку 2365 фахівців зі страхування, серед яких 73 - отримали диплом в 2016 році, та успішно поповнили лави працівників Компанії. 

Рейтинги, нагородження

Напередодні святкування свого 20-річного ювілею Компанія продовжує займати високі сходини в рейтингах, та отримувати нагороди та відзнаки. За результатами діяльності Компанії одразу два національних рейтингових агентства «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг» підтвердили рейтинг АТ «ПРОСТО-страхування» на рівні uaAA (дуже високий рівень фінансової стійкості відносно інших страхових компаній України), який було присвоєно компанії раніше. Четвертий рік поспіль АТ «ПРОСТО-страхування» отримало звання «Абсолютного Фавориту успіху» у номінації «Страхова компанія». За версією щомісячного видання «Личный Счет» АТ «ПРОСТО-страхування» займає п'яте місце серед «Найнадійніших страхових компаній України». Фінансовий портал «Мінфін» відзначив один з найнижчих рівнів відмов у виплаті по ОСЦПВ - лише 1% від загальної кількості заяв, в той час як у інших компаній цей показник сягає величезних значень. Компанія значно прискорила строки виплати за договорами страхування, зокрема по КАСКО до 2,5 разів у порівнянні з 2015 роком. Згідно з проведеним опитуванням серед клієнтів, що зверталися до Компанії за відшкодуванням збитків, 97% оцінили роботу компанії «добре» та «дуже добре», а 90% клієнтів планують і в подальшому користуватись послугами Компанії.

Фінансові показники АТ «ПРОСТО-страхування» станом на 31.12.2016 р. (в порівнянні з аналогічним періодом 2015 р.)

•  Активи компанії — 345 447 тис. грн (+7%) 
•  Власний капітал — 182 780 тис. грн (-7%)
•  Страхові платежі — 189 676 тис. грн (+15%)
•  Страхові виплати — 69 107 тис. грн (-3%)
•  Страхові резерви — 139 983 тис. грн (+18%)
•  Статутний фонд — 82 320 тис. грн.
АТ «ПРОСТО-страхування» за 2016 рік отримало прибуток в розмірі 25 950 тис. грн  (за міжнародними стандартами фінансової звітності)