• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

Як стати страховим агентом?

Шановні друзі!

Наша місія полягає в захисті населення та підприємств України від матеріальних втрат, спричинених неочікуваними та невідворотними подіями. Ми запрошуємо до нашої команди людей, які бажають виконувати цю важливу соціальну місію. Спробуйте себе в якості страхового агента однієї з найбільш надійних та добросовісних страхових компаній України.

Надішліть нам своє коротке резюме на адресу school@pro100.ua або зателефонуйте за номером (044) 206-28-85.

Кваліфіковані фахівці проведуть з вами необхідний курс навчання, що стане запорукою успіху вашої діяльності. У вас буде можливість постажуватися, щоб відчувати себе впевнено, а надалі ви зможете спиратись на підтримку досвідчених кураторів.

Ми маємо досконалу облікову систему, яка дозволяє миттєво фіксувати і враховувати результати праці агентів, і продовжуємо її вдосконалювати.

Ми працюємо на базі агентських договорів, що дозволяє нашим агентам вільно планувати свій час, або, за бажанням суміщати страхову діяльність з іншою діяльністю.

Винагорода за здійснену роботу виплачується завжди повністю та обумовлений термін, оскільки Компанія не має проблем з фінансовими ресурсами.

Чекаємо на вас в команді однодумців компанії «ПРОСТО-страхування»!