• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

 

Сплатити за поліс онлайн

 

Вакансії

Компанія «ПРОСТО-страхування» запрошує до своєї команди людей, які бажають використати свої здібності для роботи у важливій економічній та соціальній галузі – страхуванні.

Ми розглянемо кандидатури на різноманітні посади в нашій структурі – як страхових консультантів, які безпосередньо працюють зі страхувальниками по укладанню страхових договорів, так і керівників підрозділів в м. Києві та інших містах нашої країни. Ви можете запропонувати нам свої послуги в якості фахівця в галузі маркетингу та/або реклами.

Ми пропонуємо гідну оплату праці, додаткові мотиваційні бонуси і готові до обговорення  індивідуальних умов співробітництва. Офіційне працевлаштування та відповідний соціальний пакет, природно, є частиною нашої пропозиції. Крім того, ми надаємо своїм працівникам страховий захист в класах особистого і майнового страхування на  винятково пільгових умовах.

Якщо Ви бажаєте працювати безпосередньо із страхувальниками як агент-консультант, кваліфіковані фахівці проведуть необхідне навчання.

Якщо ви хочете спробувати себе в якості керівника підрозділу, Вашою перевагою стане 2-3 річний досвід управління в цій галузі.

Вища освіта, бажання та вміння сформувати власну команду надзвичайно допоможуть Вам достягти успіху в Вашій діяльності. Стануть у нагоді організаційні навички, досвід роботи з юридичними особами, вміння налагоджувати та контролювати роботу персоналу.

Якщо ви працювали в галузі страхування і у Вас є коло відданих страхувальників, які Вам особисто довіряють, ці клієнти, безумовно, будуть закріплені за Вами назавжди.

Сьогодні особливо актуальними є посади керівників страхових підрозділів в КиєвіЛьвовіДніпріОдесі, Вінниці, Житомирі, Луцьку, Білій Церкві, Ужгороді, Хмельницькому, Кривому Розі, Полтаві де ми плануємо активно розвивати нашу діяльність.

 

Контактна особа: Аліна Дегтяр 
Телефон: (044) 206-28-85
e-mail: alina@pro100.ua