• Страхуємо ваші страхи вже 20 років!
  • «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

 

Сплатити за поліс онлайн

 


За 12 місяців 2017 року
АТ «ПРОСТО-страхування»
виплатило своїм клієнтам
84 194 000 грн., з них

по особистому страхуванню 
9 582 000 грн.

Вакансії

Компанія «ПРОСТО-страхування» запрошує до своєї команди людей, які бажають використати свої здібності для роботи у важливій економічній та соціальній галузі – страхуванні.

Ми розглянемо кандидатури на різноманітні посади в нашій структурі – як страхових консультантів, які безпосередньо працюють зі страхувальниками по укладанню страхових договорів, так і керівників підрозділів в м. Києві та інших містах нашої країни. Ви можете запропонувати нам свої послуги в якості фахівця в галузі маркетингу або HR-менеджменту.

Компанія працює на українському страховому ринку більше 20 років. Наразі ми маємо рейтинг фінансової стійкості на рівні AAua (дуже високий), який черговий раз був підтверджений одразу двома агентствами - «Стандарт-рейтинг» та «Експерт-рейтинг». Чотири роки поспіль «ПРОСТО-страхування» стає абсолютним переможцем конкурсу «Фаворит успіху» в категорії «Страхова компанія». За версією видання «Личный счет» ми входимо у п’ятірку найнадійніших страховиків України. Компанія постійно працює над скороченням термінів врегулювання страхових випадків, і в результаті 97 % страхувальників, які звертались до нас з приводу одержання відшкодування, оцінили нашу роботу як «добре» та «дуже добре».

Ми пропонуємо гідну оплату праці, додаткові мотиваційні бонуси і готові до обговорення  індивідуальних умов співробітництва. Офіційне працевлаштування та відповідний соціальний пакет, природно, є частиною нашої пропозиції. Крім того, ми надаємо своїм працівникам страховий захист в класах особистого і майнового страхування на  винятково пільгових умовах.

Якщо Ви бажаєте працювати безпосередньо із страхувальниками як агент-консультант, кваліфіковані фахівці проведуть необхідне навчання.

Якщо ви хочете спробувати себе в якості керівника підрозділу, Вашою перевагою стане 2-3 річний досвід управління в цій галузі.

Вища освіта, бажання та вміння сформувати власну команду надзвичайно допоможуть Вам достягти успіху в Вашій діяльності. Стануть у нагоді організаційні навички, досвід роботи з юридичними особами, вміння налагоджувати та контролювати роботу персоналу.

Якщо ви працювали в галузі страхування і у Вас є коло відданих страхувальників, які Вам особисто довіряють, ці клієнти, безумовно, будуть закріплені за Вами назавжди.

Сьогодні особливо актуальними є посади керівників страхових підрозділів в  Києві, Львові, Дніпропетровську, Одесі, де ми плануємо активно розвивати нашу діяльність.

Контактна особа: Аліна Дегтяр 
Телефон: (044) 206-28-85
e-mail: alina@pro100.ua