• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

 

Сплатити за поліс онлайн

 

«Дорожній Оберіг»

Програма страхування від нещасного випадку на транспорті «Дорожній Оберіг» – ваші впевненість та спокій у будь-якій ситуації.                                                                                                                                                                                                              

Для чого потрібен поліс «Дорожній Оберіг»?
Програма «Дорожній Оберіг» передбачає надання необхідної медичної допомоги та ліків особі, яка потрапила в дорожньо-транспортну пригоду. Лікарі «медичного асистанса» АТ «ПРОСТО-страхування» забезпечать організацію та оплату медичних послуг і медикаментів в медичних установах-партнерах компанії.

Як діє страховий захист?
За програмою «Дорожній Оберіг» надається швидка медична допомога, невідкладне стаціонарне лікування, амбулаторно-поліклінічна та екстрена стоматологічна допомога (включаючи забезпечення медикаментами). Програма покриває лікування розладів здоров’я, що спричинені лише дорожньо-транспортними пригодами.

Страхові виплати за Програмою здійснюються шляхом оплати отриманих медичних послуг та (або) медикаментів:

  • Медичній установі або аптеці, які надали застрахованій особі медичну допомогу, медичні послуги та медикаменти або
  • Застрахованій особі (особі, що отримує страхову виплату) у випадку самостійної оплати нею вартості медичної допомоги, медичних послуг та медикаментів.
  • У разі встановлення групи інвалідності (або смерті) – застрахованій особі (або спадкоємцю) виплачується страхове відшкодування у розмірі від 60% до 100% залежно від групи інвалідності.

Звертаємо вашу увагу на систему додаткових знижок та бонусів у випадку обов’язкового та добровільного страхування вашої відповідальності (ОСЦПВ та ДЦВ). Радимо вам звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Також ви можете заповнити форму та надіслати запит. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші строки.