• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

КАСКО

КАСКО – страхування вашого автомобіля

 

Навіщо потрібен поліс КАСКО?
Поліс КАСКО захищає ваш автомобіль від усіх незручних або прикрих подій, які можуть трапитися по дорозі – як через вашу помилку, так і через необережність інших учасників дорожнього руху, а також від будь-яких стихійних лих та дій зловмисників. АТ «ПРОСТО-страхування» подбає про все: від організації евакуації автомобіля після настання страхового випадку (якщо автомобіль не може пересуватися самостійно) до його ремонту.

Який поліс КАСКО вибрати?
Якщо вам бракує досвіду в страхуванні, рекомендуємо звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта, який порекомендує вам найкомфортніші умови страхування та допоможе вибрати відповідну програму:

Як діє страховий захист?
У випадку, якщо з вашим автомобілем відбудеться будь-яка неприємна пригода, АТ «ПРОСТО-страхування» візьме на себе вирішення всіх проблем:

  • фахівець асистанського центру компанії підкаже вам, що необхідно зробити у разі настання страхового випадку, викличе, якщо буде потреба, евакуатор та аварійного комісара, ДАІ або «швидку допомогу»;
  • аварійний комісар на місці допоможе вам у спілкуванні з іншими учасниками ДТП та працівниками ДАІ, оформить необхідні документи;
  • евакуатор відвезе ваш автомобіль з місця аварії до СТО або місця зберігання;
  • автомобіль буде направлено на ремонт або ви отримаєте грошову компенсацію за договором КАСКО після оформлення всіх необхідних документів.

Як оформити поліс Каско?
Рекомендуємо вам звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та проконсультуватися з нашим експертом щодо страхового покриття та умов страхування. Також ви можете викликати агента. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші строки та, за можливості, доставимо поліс за вашою адресою.