• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

 

Сплатити за поліс онлайн

 

«МАКСІ ризики»

Страхування автомобіля лише на випадок викрадення або повної загибелі – це унікальна й дуже рідкісна пропозиція на українському ринку автострахування.

Викрадення автомобіля в наші дні є цілком звичним явищем. І навіть найсучасніші системи проти викрадення можуть деактивувати, головний чинник – це лише час, який потрібен викрадачеві, щоб подолати захисну систему. Тому, на додаток до встановлення системи проти викрадення, не зайвим буде придбати повне КАСКО (страхування на випадок пошкодження та/або незаконного заволодіння), або, як мінімум, договір страхування на випадок викрадення чи повної загибелі.

Цей продукт підійде досвідченим водіям, які впевнені, що добре управляють автомобілем та не потребують страхування на випадок його пошкодження.

Продукт розрахований також на автовласників, які хочуть захистити своє майно від неправомірного зазіхання, але не вважають за потрібне або не можуть сьогодні дозволити собі фінансово повне страхування КАСКО (викрадення та пошкодження).

На страхування приймаються автомобілі з терміном експлуатації до 10 років вартістю від 80,000 грн. до 800,000 грн. Для оформлення договору автомобіль мають обов’язково оглянути та сфотографувати в офісі підрозділу Компанії.

Для укладення даного договору обов’язкова наявність системи проти викрадення, що має бути встановлена на автомобілі на момент страхування.

Стаж та вік водіїв на вартість договору не впливають, але на страхування не приймаються автомобілі, право керування якими мають особи віком менше 25 років або стаж водіння авто яких менший ніж 2 роки.

Звертаємо вашу увагу на систему додаткових знижок та бонусів у випадку обов’язкового та добровільного страхування вашої відповідальності (ОСЦПВ та ДЦВ), а також у разі страхування від нещасних випадків за програмою «Дорожній Оберіг». Радимо вам звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Також ви можете заповнити форму та надіслати запит. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші строки.