• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
 • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

 

Сплатити за поліс онлайн

 

Поліс «ОСЦПВ»

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» № 1961-VI від 01.07.2004 року забороняється експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ, його дотримання контролюється працівниками поліції.

За відсутності поліса ОСЦПВ в Україні передбачено штраф, розмір якого визначаєтся згідно діючого законодавства.

Встановлено ліміти зобов’язань страхової компанії:

 • за шкоду, заподіяну майну потерпілого – 130 000 грн. (з 21.09.2019р.) на одного (кожного) потерпілого. У разі коли загальний розмір майнової шкоди за одним страховим випадком перевищує п’ятикратний ліміт відповідальності страховика  (650 000 грн.), відшкодування кожному потерпілому пропорційно зменшується.
 • за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю потерпілого – 260 000 грн. (з 21.09.2019р.) на одного (кожного) потерпілого. 

Увага!
Ви можете отримати поліс ОСЦПВ з безкоштовною доставкою додому або в найближчому відділенні «Нової Пошти». Все, що вам потрібно зробити - це залишити он-лайн заявку!

Хто повинен страхувати свою автоцивільну відповідальність?

Будь-яка особа, яка експлуатує транспортний засіб на шляхах загального користування.

Яка відповідальність Компанії?

У випадку, якщо в момент дорожньо-транспортної пригоди водій завдав шкоду третім особам, АТ «ПРОСТО-страхування»:

 • компенсує за водія, в межах ліміту зобов’язань, шкоду, яку було завдано третім особам;
 • організує та оплатить експертну оцінку завданої шкоди;
 • розгляне документи, які було надано страхувальником та державними органами та які дозволять оскаржити рішення суду щодо встановлення особи, яка є винною у скоєнні ДТП;
 • візьме на себе вашу роботу з вирішення всіх питань та вимог потерпілих (у разі настання події ви витратите мінімум свого часу на врегулювання ситуації).

Пряме врегулювання:

АТ «ПРОСТО-страхування» було серед найбільших прибічників нововведення та активно приймала участь у роботі над проектом прямого врегулювання збитків, яке полягає в тому, що водій, який потрапив в ДТП через вину іншого водія, може отримати відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, де він сам застрахований по ОСЦПВ. Страхова компанія потерпілого водія виплачує грошові кошти та вже без його участі врегульовує всі питання з компанією водія, що спричинив ДТП. Така система значно зменшує термін виплати потерпілому, підвищує якість обслуговування та дозволяє перекласти всі процеси по відшкодуванню збитків з водія на страхову докладніше.

Територія дії: Україна.

Передбачені Законом пільги:

Розмір страхового платежу за одним внутрішнім договором страхування зменшується на 50 відсотків, за умови, що страхувальником є громадянин України:

 • учасник війни, який визначений Законом;
 • інвалід II групи;
 • особа, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесена до I та II категорії;
 • пенсіонер;
 • забезпечений  транспортний  засіб має робочий об'єм двигуна  до  2500  сантиметрів  кубічних включно та належить цьому громадянину  на  праві  власності.      

Зазначена  пільга надається за умови  особистого керування таким транспортним засобом особою, яка належить  до визначених у цьому пункті категорій громадян України, без  мети  надання  платних  послуг  з  перевезення  пасажирів або вантажу. 

Застосування коригуючого коефіцієнту бонус-малус:

В АТ «ПРОСТО-страхування» застосування коригуючого коефіцієнта бонус-малус, під час укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, регламентується відповідно до законодавства України. 

Щоб придбати поліс ОСЦПВ вам необхідно надати наступні документи:

 • ІНПП і паспорт;
 • технічний паспорт транспортного засобу;
 • копію паспорта або посвідчення водія;
 • посвідчення, яке підтверджує пільгову категорію.

Ви можете порівняти особливості даної програми для остаточного прийняття рішення за допомогою спеціальної таблиці.

Звертаємо вашу увагу на систему додаткових знижок та бонусів у разі добровільного страхуванні вашої відповідальності (ДЦВ), а також у разі страхування від нещасних випадків за програмою «Дорожній Оберіг». Радимо вам звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Ви можете порахувати вартість поліса самостійно або заповнити форму та надіслати запит, але остаточна вартість поліса ОСЦПВ визначається у відділеннях АТ "ПРОСТО-страхування". 

Калькулятор автоцивілки