• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
  • Квартира стандарт Акція!

COVID-ONLINE

Страхування від COVID-19 за 5 хвилин — це ПРО100!

оформити зараз

 

Сплатити за поліс онлайн

 

Поліс «ДЦВ»

Добровільна «Автоцивілка» – це збільшений ліміт виплат потерпілим для відповідальних водіїв

 

Для чого потрібен поліс ДЦВ?
Якщо через вашу вину станеться ДТП з великою кількістю автомобілів, у т.ч. дорогих, то суми виплати за полісом ОСЦПВ може виявитися не достатньою для того, щоб відшкодувати збитки всім потерпілим. У такому випадку винуватець повинен доплачувати різницю з власної кишені. За допомогою договору добровільного страхування автоцивільної відповідальності власників транспортного засобу ви зможете збільшити суму ліміту поліса ОСЦПВ та отримати цілу низку інших переваг, серед яких безкоштовні послуги евакуатора (у разі ДТП). 

Як діє страховий захист?
У випадку, якщо ви потрапили в ДТП, де є потерпілі треті особи, АТ «ПРОСТО-страхування» візьме на себе ваші зобов’язання щодо виплат потерпілим:

  • фахівець «асистанського центру» компанії підкаже вам, що необхідно зробити у разі настання страхового випадку, викличе, якщо буде потреба, евакуатор та аварійного комісара, поліцію або «швидку допомогу»;
  • аварійний комісар на місці допоможе вам у спілкуванні з іншими учасниками ДТП та працівниками поліції, оформить необхідні документи;
  • експерт огляне автомобіль потерпілого та оформить необхідні документи для оцінки розміру шкоди;
  • за результатами проведеної експертизи страхова компанія зробить страхову виплату постраждалому.

Звертаємо вашу увагу,  при оформленні поліса ДЦВ Клієнт отримує ПРЕМІУМ СЕРВІС та систему додаткових знижок та бонусів у разі обов’язкового страхування вашої відповідальності (ОСЦПВ), а також у разі страхування від нещасних випадків за програмою «Дорожній Оберіг». Радимо вам звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Також ви можете заповнити форму та надіслати запит. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші строки.