• «ПРЕМІУМ СЕРВІС»
 • Квартира стандарт Акція!

Автоцивілка

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ)

Законом України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» № 1961-VI від 01.07.2004 року забороняється експлуатація транспортних засобів на території України без наявності поліса ОСЦПВ, його дотримання контролюється працівниками поліції.

За відсутності поліса ОСЦПВ в Україні передбачено штраф у розмірі 425-850 гривень.

Встановлено ліміти зобов’язань страхової компанії:

 • за шкоду, заподіяну майну потерпілого – 130 000 грн. (з 21.09.2019р.) на одного (кожного) потерпілого. У разі коли загальний розмір майнової шкоди за одним страховим випадком перевищує п’ятикратний ліміт відповідальності страховика  (500 000 грн.), відшкодування кожному потерпілому пропорційно зменшується.
 • за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю потерпілого – 260 000 грн. (з 21.09.2019р.) на одного (кожного) потерпілого. 

Увага!
Ви можете отримати поліс ОСЦПВ з безкоштовною доставкою додому або в найближчому відділенні «Нової Пошти». Все, що вам потрібно зробити - це залишити он-лайн заявку!

Хто повинен страхувати свою автоцивільну відповідальність?

Будь-яка особа, яка експлуатує транспортний засіб на шляхах загального користування.

Яка відповідальність Компанії?

У випадку, якщо в момент дорожньо-транспортної пригоди водій завдав шкоду третім особам, АТ «ПРОСТО-страхування»:

 • компенсує за водія, в межах ліміту зобов’язань, шкоду, яку було завдано третім особам;
 • організує та оплатить експертну оцінку завданої шкоди;
 • розгляне документи, які було надано страхувальником та державними органами та які дозволять оскаржити рішення суду щодо встановлення особи, яка є винною у скоєнні ДТП;
 • візьме на себе вашу роботу з вирішення всіх питань та вимог потерпілих (у разі настання події ви витратите мінімум свого часу на врегулювання ситуації).

Пряме врегулювання:

АТ «ПРОСТО-страхування» було серед найбільших прибічників нововведення та активно приймала участь у роботі над проектом прямого врегулювання збитків, яке полягає в тому, що водій, який потрапив в ДТП через вину іншого водія, може отримати відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, де він сам застрахований по ОСЦПВ. Страхова компанія потерпілого водія виплачує грошові кошти та вже без його участі врегульовує всі питання з компанією водія, що спричинив ДТП. Така система значно зменшує термін виплати потерпілому, підвищує якість обслуговування та дозволяє перекласти всі процеси по відшкодуванню збитків з водія на страхову докладніше.

Територія дії: Україна.

Передбачені Законом пільги:

Оплата 50 відсотків розміру базового платежу для таких осіб:

 • учасники війни, які визначені Законом;
 • інваліди II групи;
 • особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та віднесені до I та II категорії;
 • пенсіонери – громадяни України.

Застосування коригуючого коефіцієнту бонус-малус:

В АТ «ПРОСТО-страхування» застосування коригуючого коефіцієнта бонус-малус, під час укладання договорів обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, регламентується відповідно до законодавства України. 

Щоб придбати поліс ОСЦПВ вам необхідно надати наступні документи:

 • ІНН і паспорт;
 • технічний паспорт транспортного засобу;
 • копію паспорта або посвідчення водія;
 • посвідчення, яке підтверджує пільгову категорію.

Ви можете порівняти особливості даної програми для остаточного прийняття рішення за допомогою спеціальної таблиці.

Звертаємо вашу увагу на систему додаткових знижок та бонусів у разі добровільного страхуванні вашої відповідальності (ДЦВ), а також у разі страхування від нещасних випадків за програмою «Дорожній Оберіг». Радимо вам звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Також ви можете порахувати вартість полісу самостійно або заповнити форму та надіслати запит. Ми зв’яжемося з вами в найкоротші строки.

Калькулятор автоцивілки