З 1 грудня 2016 року в Україні стартував проєкт по впровадженню прямого врегулювання збитків по автоцивілці, що вже довгий час існує в багатьох країнах Європи. На цьому етапі в проєкті зголосилися взяти участь 18 страхових компаній. АТ «ПРОСТО-страхування» було серед найбільших прибічників нововведення та брало активну участь у роботі над проєктом.

Пряме врегулювання

Пряме врегулювання збитків полягає в тому, що водій, який потрапив у ДТП з вини іншого водія, може отримати відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, де він сам застрахований по ОСЦПВ. Страхова компанія потерпілого водія сама виплачує грошові кошти та вже без його участі врегульовує всі питання з компанією водія, що спричинив ДТП. Така система значно зменшує термін виплати потерпілому, підвищує якість обслуговування та дозволяє перекласти всі процеси з відшкодування збитків з водія на страхову компанію. 

Перевага ще й в тому, що власна страхова компанія, яку ви обрали свідомо та якій довіряєте, ніколи не зрадить, тому що ви її клієнт. Сьогодні такий підхід до врегулювання збитків функціонує на багатьох розвинених страхових ринках, зокрема у Франції, Бельгії, Італії, Прибалтиці та інших європейських країнах.

Пряме врегулювання збитків можливе за таких умов:

  • ДТП сталося за участю виключно двох транспортних засобів та є контактним (наявне зіткнення) незалежно від наявності/відсутності потерпілих, життю та здоров’ю яких заподіяно шкоду;
  • обидва водії мають чинні поліси ОСЦПВ, видані страховими компаніями, що є учасниками системи прямого врегулювання. З переліком компаній, що надають пряме врегулювання, можна ознайомитись на сайті МТСБУ.

Отже, тепер клієнти АТ «ПРОСТО-страхування» отримують ще одну беззаперечну перевагу під час вибору страхової компанії — можливість обрати знайомий їм якісний сервіс та швидке врегулювання збитків.