Програма страхування від нещасного випадку на транспорті «Дорожній Оберіг» — ваші впевненість та спокій у будь-якій ситуації

Для чого потрібен поліс «Дорожній Оберіг»?

Програма «Дорожній Оберіг» передбачає надання необхідної медичної допомоги та ліків особі, яка потрапила в дорожньо-транспортну пригоду. Лікарі «медичного асистанса» АТ «ПРОСТО-страхування» забезпечать організацію та оплату медичних послуг і медикаментів у медичних установах-партнерах компанії.

Як діє страховий захист?

За програмою «Дорожній Оберіг» надається швидка медична допомога, невідкладне стаціонарне лікування, амбулаторно-поліклінічна та екстрена стоматологічна допомога (включно з забезпеченням медикаментами). Програма покриває лікування розладів здоров’я, що спричинені лише дорожньо-транспортними пригодами.

Страхові виплати здійснюються шляхом оплати отриманих медичних послуг та/або медикаментів:

  • медичній установі або аптеці, які надали застрахованій особі медичну допомогу, медичні послуги та/або медикаменти;
  • застрахованій особі (особі, що отримує страхову виплату) у випадку самостійної оплати нею вартості медичної допомоги, медичних послуг та медикаментів;
  • у разі встановлення групи інвалідності (або смерті) застрахованій особі (або спадкоємцю) виплачується страхове відшкодування у розмірі від 60 до 100% залежно від групи інвалідності.