Обов’язкова «Автоцивілка» (ОСЦПВ)

Цей вид страхування забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих під час експлуатації наземних транспортних засобів на території України.

Страхова сума:

  • за шкоду, заподіяну майну потерпілого, — 160 000 грн на одного потерпілого; 
  • за шкоду, заподіяну життю і здоров'ю потерпілого, — 320 000 грн на одного потерпілого. 

Пряме врегулювання

АТ «ПРОСТО-страхування» належало до найбільших прибічників нововведення та брало активну участь у роботі над проєктом прямого врегулювання збитків, яке полягає в тому, що водій, який потрапив у ДТП з вини іншого водія, може отримати відшкодування не від страхової компанії винуватця, а тієї, де він сам застрахований по ОСЦПВ. Страхова компанія потерпілого водія сама виплачує грошові кошти та вже без його участі врегульовує всі питання з компанією водія, що спричинив ДТП. Така система значно зменшує термін виплати потерпілому, підвищує якість обслуговування та дозволяє перекласти всі процеси з відшкодування збитків з водія на страхову компанію.
Докладніше про пряме врегулювання

Щоб придбати поліс ОСЦПВ, необхідно надати такі документи:

  1. РНОКПП (реєстраційний номер облікової картки платника податків); 
  2. Паспорт громадянина України або посвідчення водія;
  3. Технічний паспорт транспортного засобу;
  4. Посвідчення (відповідно до ст. 13.2 Закону України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів»), яке підтверджує пільгову категорію.

Звертаємо вашу увагу на систему додаткових знижок та бонусів у разі добровільного страхування вашої відповідальності (ДЦВ). Радимо звернутися до найближчого відділення АТ «ПРОСТО-страхування» та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.

Увага! Ви можете отримати поліс ОСЦПВ з безплатним доставленням до найближчого відділення «Нової Пошти». Все, що вам потрібно зробити — залишити онлайн-заявку. 

В АТ «ПРОСТО-страхування» коригувальний коефіцієнт бонус-малус  НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ