Основна iнформацiя про Компанiю

Приватне акціонерне товариство «ПРОСТО-страхування» засноване у 1997 році. Компанія здійснює свою діяльність по всій території України (за винятком тимчасово окупованої АР Крим та зони проведення АТО). Компанія має 23 ліцензії Держфінпослуг на здійснення страхової діяльності (10 обов’язкових та 13 добровільних видів страхування). АТ «ПРОСТО-страхування» є членом об’єднань страховиків: «Ліга страхових організацій України» (ЛСОУ), «Моторне (транспортне) страхове бюро України» (МТСБУ), «Ядерний страховий пул України», а також є учасником Українського національного комітету Міжнародної торгової палати, членом «Асоціації платників податків України». З 2006 року Компанія є учасником Глобального Договору ООН в Україні щодо соціальної відповідальності бізнесу..

Бiзнес-активнiсть Компанiї

Спеціалістами АТ «ПРОСТО-страхування» розроблено більше ніж 40 продуктів та програм страхування, які призначають- ся переважно для фізичних осіб, напрямок роботи з якими є пріоритетним для Компанії. За 12 місяців 2022 року було укладено більше 149 тис. договорів, врегульовано більше 18 тис. справ. Умови страхування в Компанії відповідають світовим стандартам, сучасним тенденціям та вимогам українського страхового ринку з урахуванням особливостей вітчизняної економіки.

Додатковими гарантіями стабільності Компанії є ретельно розроблені програми перестрахування у співпраці з світовими та європейськими лідерами цієї галузі. Перевагою Компанії є наявність власного цілодобового медичного та технічного асистансу, що дозволяє надавати клієнтам якісну допомогу за будь-яких умов.

Рейтинги, нагородження

За результатами діяльності Компанії національне рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» підтвердило рейтинг АТ «ПРОСТО-страхування» на рівні uaAA (дуже високий рівень фінансової стійкості відносно інших страхових компаній України), який було присвоєно компанії раніше.

Фінансові показники АТ «ПРОСТО-страхування» станом на 30.09.2022 р.

  • Активи компанiї — 568 122 тис. грн
  • Власний капiтал — 376 006 тис. грн
  • Страховi платежi — 204 931 тис. грн
  • Страховi виплати — 78 937 тис. грн
  • Страховi резерви — 175 885 тис. грн
  • Статутний фонд — 82 320 тис. грн.

АТ «ПРОСТО-страхування» за 12 місяців 2022 року має прибуток в розмірі 106 864 тис. грн (за міжнародними стандартами фінансової звітності).

Розподiл страхового портфеля за видами