Обов’язкове особисте страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд).

Страхове покриття поширюється на загибель (смерть), поранення (контузія, травма або каліцтво), захворювання, одержані під час ліквідації пожежі або наслідків аварії працівниками відомчої, міської пожежної охорони або добровільних пожежних  дружин (команд), які виконують згідно з законодавством функції з гасіння пожеж і ліквідації наслідків аварії.

Максимальний обсяг відповідальності

Максимальний обсяг відповідальності Страховика (страхова сума за Договором страхування) встановлюється в межах десятирічної заробітної плати Застрахованої особи за її посадою на день укладення Договору страхування (Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про порядок і умови обов'язкового особистого страхування працівників відомчої та місцевої пожежної охорони і членів добровільних пожежних дружин (команд)» №232 від 03.04.1995 р.).

Радимо вам звернутися до найближчого відділення та отримати консультацію нашого експерта щодо страхового покриття та умов страхування.